Blog přestěhován na chimegee.blog.cz

Březen 2014

Život mimo Zemi

31. března 2014 v 19:30 | Vládkyně Chimegee |  Téma Týdne
Je tu další dokonalé téma týdne, které je mi docela blízko, protože jiný život miluji. Chtěla bych se setkat s nějakými mimozemšťany. Také bych se chtěla podívat na nějakou jinou planetu, kterou ještě nikdo neobjevil. No, ale to odbíhám od témata. Myslím si, že život mimo Zemi existuje, protože jsem taková co všemu věří. Někteří, by si mysleli, že třeba ten ,,život" bude náš konec nebo i náš nový začátek. Třeba to bude nová rasa a nebo i nový vývin člověka, který bude mít něco na víc. Ten ,,život" nás bude chtít i třeba zabít nebo se s námi spřátelit. Ale co třeba by jsme si mysleli, že ten život doopravdy neexistuje a pak by se objevil.
Zase nějaká Whovianská teorie, že mimozemský život je všude kolem nás. Třeba je tu někde i mezi námi náš Doktor, který pochází z planety Gallifrey a jen podle něho udělali seriál. Existují třeba i Adiposové, Oodové, Sontarani nebo Sycoraxové. Nejvíc bych se asi bála plačících andělů, kteří by byli asi všude, protože se někde najde nějaká ta kamenná socha. A také bych nevydržela několik minut nemrkat - musím cvičit (xD). Nebo jestli existuje planeta Apalapucia, Gallifrey, Půlnoc nebo i Skaro.

Myslíte si, že jiný život existuje?
Souhlasíte s některou mojí teorií?
Ským by ste se nechtěli setkat?

Vládkyně Chimegee ~

Co připravuji?

29. března 2014 v 21:46 | Vládkyně Chimegee |  Kecám,píšu :3
Ahoj!
Jsem asi nemocná :/ A mám čas na psaní příběhů :) A dva příběhy pro vás chystám. Bude to zase ff, ale tentokrát s Amy a Marthou, páč jsem chtěla něco s desítkou takže Martha. Mám už hotové náhledové obrázky. Tyhle příběhy budou vydávány jen někdy, až příjdu na to jak to psát a jaký bude děj... ._. Ale zatím jsem si dala velké sousto psát 3. příběhy. Noco.. Jsem zatím v pohodě. Náhledové obrázky :

▲ Amy... snad se obrázek páčí ▲

▲ Martha, snad se taky páčí :) ▲

Cestování Časem

29. března 2014 v 21:06 | Vládkyně Chimegee |  Téma Týdne
Jelikož jsem správný Whovian tak bych tu psala o ,,teorii, že můžete cestovat časem i prostorem, takže časoprostorem". A to zapomocí modré, policejní budky. Je to vesmírná loď, která je zamaskovaná. Když do téhlé budky vstoupíte tak si neuvědomíne, že to jde, aby byla ve vnitř větší. Musíte vylézt ven a budku si několikrát oběhnout, aby jste zjitili jestli nesníte. Pak vám ten muž, který si říká Doktor a ,,řídí" tuhle budku řekne, že má tahle budka jméno. Jmenuje se Tardis. A pak k tomu dodá, že cestuje časem a vy si budete znovu říkat, že je to sen, protože cestovat časem je nemožné. Vejdete dovnitř ještě jednou a půjdete blíž k ovládacímu panelu.
Zeptá se vás ještě kam by jste chtěli, buď do budoucnosti nebo i do minulosti. Je jedno kam se chcete podívat jako první. Ale můžete se chtít podívat i na nějakou z jiných planet jako např. Apalapucia nebo i na samotný Měsíc. Na něktreých planetách se může vyskytovat nebezpečí nebo i nové rasy. Doktor vám pak řekne, že je mimozemšťan, který je poslední svého druhu a žil na bývalé planetě Gallifrey. >> Tím jsem chtěla naznačit, že se dá cestovat časem pouze v tomhle seriálu.

Co takhle cestování časem v realitě? Třeba bych byla ve škole, psala bych písemku a napsala bych ji špatně. Napsala bych si otázky co byly v testu, vrátila bych se v čase a naučila bych si je nazpaměť. Potom by jsem ten test psala znovu a dostala bych z něho jedničku. Nebo bych udělala nějakou vážnou chybu a napravila bych jí a nic by se nestalo. Ale jen tak přemýšlím... náš život by nebyl pak u ničem. Kdbychom se pořád vraceli v čase a byl by náš život prostě dokonalý, což by jsme si moc neužili ty chyby, které jsme udělaly dříve a teď jsou fuč. >> Osobně si to tak myslím, že by náš život byl o ničem

A jaký máte názor vy?

Vládkyně Chimegee ~

Smrt v Převlečení | Pro Charly

29. března 2014 v 10:30 | Chimegee |  Hotová objednaná grafika

Snad si to tak myslela :3 Může použít jenom Charly :)

Rose and Doctor

28. března 2014 v 17:02 | Chimegee |  Blendy

Vlastní výroba tak prosím nekopírovat a pokud zkopírujete tak se zdrojem. :) Děkuji! Zjistila jsem, že takovéhle obrázky (jako ty malé) můžete použít k nějakému příběhu. Pokud by jste chtěli něco podobného na přání stačí do komentářů napsat jak si to představujete, obrázky a text.

Výběrová objednávka

27. března 2014 v 17:53 | Chimegee
Rozhodla jsem se, že udělám výběrovou objednávku na layouty s boxy, protože je s tím hodně práce. Vyberu jen ty, které se mi budou líbit a pak dodělám i ty další. A abych věděla, že jste si i tohle přečetli napište pod objednávku Sýr! xD Takže napíše někdo první, druhý a třetí a já si vyberu druhého, protože se mi bude jeho objednávka líbit a pak třeba udělám jedničku. Doufám, že to chápete a taky se na těchto layoutech budu učit je dělat hezčí. Objednávka :

1) Přezdívka
2) Blog
3) Několik obrázků nebo téma
4) Text "Welcome to my blog" nebo
message (napište co tam chcete)
5) Popisky
6) Jak by ste si ho představovali
7) Jaké chceš doplňky

Chimegee Vládkyně Všeho ♥

Jak je to s mými oblíbenými postavami

26. března 2014 v 19:50 | Chimegee Vládkyně Všeho |  Témata


Já osobně spíše mám ráda Vládce/Master , protože je šílenej, což je mi podobné a také preferuji ship Master x Doctor. Vládce je můj nejoblíbenější Pán Času. Já nevím proč, ale příjde mi sympatický. (:D) Někdy ho mám i na tapetě na mobilu. A mám ho prostě ráda než ostatní Doktory.. nevím vůbech proč.. :O >>Je můj, páč jsem vládkyně xD Moje největší láska♥<<Ordered layout for - Ebb

26. března 2014 v 17:31 | Chimegee |  Hotová objednaná grafika


Abych ti layout nastavila potřěbuji přihlašovací údaje
posílej mi je na - Avril-Pink@seznam.cz

Past Layout #03

25. března 2014 v 17:01 | Chimegee Vládkyně všeho
Ahoj! Konečně jsme se dokopala k nějakému tomu článku s názvem ,,Past Layout". Páč jsem tenhle článek nikdy nedělala a nevím vůbec co mám napsat k tomuto layoutu... Tak jdeme na to. :3


S kým: 10th Doctor | David Tennant
Čas: 2 hoďky
Spokojenost: Nesmírně velká - 99%
Komentář: Ikdyž layouty s boxy moc nezvládám, tak
se mi tehle lay poved :3

Chimegee Vládkyně Všeho ♥

Doctor Who? - Šílená Melaný

23. března 2014 v 17:56 | Chimegee |  Doctor Who? - 2. série

Realita

Peggy jí pohladila a zadívala se do televize. Ta pohádka byla docela vtipná až na to, že tam jeden králíček skočil z okna. Peggy si dala ruku přes očíčka Aury, aby neviděla tu krev. Ale nebyla to normální krev létaly z ní malé hvězdičky a byla dokonce i růžová. Sundala ruku z očí Aury a zasmála se. Sáhla po ovladači, který ležel na stole a televizi vypla. ,,Tohle není pro malé děti a pejsky!" usmála se znovu a vstala z pohovky. Poté šla do pokoje a vzala si ze stolku mobil. Vytočila číslo na její nejlepší kamarádku. ,,Ahoj Melaný." pozdravila ji radostně Peggy. ,,Ahoj!" oplatila jí pozdrav s větší radostí. ,,Můžeš sem na chvíli přijít?" zeptala se Peggy. ,,Jasně" odpověděla rychle a ukončila hovor. Peggy položila mobil zpátky na stolek a šla si sednout do obyváku. Aura tam seděla celou dobu a čekala na Peggy kdy hovor ukončí. ,,Příjde Mels tak buď hodná!" přikázala Auře a pohladila jí.

Doctor Who? - O 5 let později...

22. března 2014 v 18:04 | Chimegee |  Doctor Who? - 2. série

V tento den Peggy Swiftová byla doma a soustředila se na jeden obraz, který několik dnů malovala. Začala bydlet ve svém vlastním domě. Konečně se odpoutala od rodičů, protože už byla na nich moc závislá. Volala jim skoro každý den a chodila k nim na návštěvu jednou týdně někdy i vůbec. Chtěla se stát doktorkou, protože jí medicína bavila, ale dostala se jenom na místo sestřičky. Chodila do práce ráda a ve volném čase malovala obrazy. Pořídila si také malou fenku Auru, kterou měla ráda. Chtěla si ještě pořídit kočku, ale nemá je moc v lásce a s Aurou by se nesnesly. Na tomhle místě si našla spoustu přátel a svoji nejlepší kamarádku. Přítele si ještě nenašla, protože na to nemá čas. Totiž ráda všem pomáhá a zachraňuje lidské životy. Její vzhled se trochu změnil: delší hnědé vlasy, vypadala satrší a její styl byl novější. Ráda nosila kostkované košile a rifle potom také nějaké trika s potiskem. Vlasy nosila v culíku, drdolu aněkdy je nechala rozpuštěné. Boty zůstaly jako vždy stejné až na jeden okamžik kdy se učila chodit na podpatkách. A vzpoměla si, že tárdisově modré boty zapomněla v Tardis. Také si vzpomíná na strávené chvíle se šílencem a jeho budkou.

Doctor Who?

22. března 2014 v 18:04 | Chimegee

Další čmáranice

22. března 2014 v 16:26 | Chimegee |  Kresby
Ahoj!
Včera jsem namalovala pár obrázků u babičky, protože jsem se nudila. Mno a chtěla bych udělat Art Trade :) Vyplňte jen toto:

1) Přezdívku
2) Blog

No... Doufám, že Art trade s Niky pořád platí, protože už mám i ten obrázek namalovaný. Nejdou mi křídla tak je tam jenom hlava :D
Mno tak tady jsou ty obrázky.


Cassie ^^ Podělala jsem Cm, páč je to žlutý paraskřítek né zelený.

Stampky - 10th Doctor

20. března 2014 v 17:38 | Chimegee |  Ikonky
Používej jenom se zdrojem :)

Čmáranice + Kecy ^^

19. března 2014 v 17:20 | Chimegee |  Kresby
Ahoj!
Omlouvám se, že jsem přidávala jenom grafiku, ale nějak mě to chytlo! ;) :D Okey... dneska jsem byla doma, protože mě bolelo břicho a tak jsem malovala na papír. Slíbila jsem Thalii, že ji namaluji Juice (její oc). Samozdřejmě jsem si namalovala 2x svojí oc ,,Avril Pink" kdo neví. :3 A chtěla bych udělat art trade. :D Tady jsou teda moje čmáranice, které byly narychlo. ;) Omlouvám se, že jsou některé obrázky na šířku, ale nevím jak to spravit.


Avrilká :3 Ue skoro zelené pozadí... :D

Operetta DDG

18. března 2014 v 18:52 | Chimegee |  Blendy


Nemazat zdroj :3

Lagoona Blue

17. března 2014 v 18:25 | Chimegee |  Free layouty

(Kliknutím na náhled se objevíš na blogu kde je už layout nastavený)

Chceš ho nastavit? Pokud ano... pošli přihlašovací
údaje na email Avril-Pink@seznam.cz


Objednej si layout!

17. března 2014 v 17:47 | Chimegee
Po nějaké době... jsem zase udělala objednávku na layouty. Protože jsem si všimla, že u jedné objednávky jsem měla 33 komentářů, což fakticky nechápu a udělala jsem z toho jenom 3... možná více. Tak jsem se rozhodla, že udělat další! Yaaay! Tyhle layouty budu dělat v PFS X... Takže nic extra :3


Pokud si chceš objednat layout vyplň :
1) Přezdívka
2) Blog
3) Obrázky nebo Téma
4) Text
5) Popisky + doplňky

A to je vše :3 !

Ghoulia and Clawdeen

16. března 2014 v 13:33 | Chimegee |  Free layouty
(Kliknutím na náhled se objevíte na blogu kde je už nastavený)

STÁHNOUT

Egyptská Cleo

15. března 2014 v 20:07 | Chimegee |  Fotky mých panenek
Dneska jsem nafotila pár fotek s Cleo Basic (Custom). Jsou focené u okna, protože venku bylo škaredě. :) S Cleo se mi dobře fotilo! Aji s Ghoulií. Snad se vám fotky buou líbít ;)

Stampky jsou z DA
nejsou dělané mnou!↓ Tyhle stampky jsou dělané mnou ↓