Blog přestěhován na chimegee.blog.cz

Walkers are coming, Doctor. - Nebohé dětské tělíčko

18. dubna 2014 v 22:32 | Vládkyně Chimegee |  Walkers are coming,Doctor.

Tardis se objevila na jakési dálnici kde byl nepořádek. Všude byly rozházené auta, či papíry. Auta měla rozbitá okna a všude byla krev. Pak se tu našlo několik mrtvol, které byly daleko od aut. Doctor otevřel dveře, aby se nadchnoul krajinou, která měla vypadat kouzleně a hezky. Ale zarážel ho pohled na těla nebohých lidí, kteří se jenom bránili před krutými monstry. Ikdyž nevěděl o jakou rasu jde. Koukal se kolem s otevřenými ústy, protože to vypadalo jako by se tu prohnalo tornádo.Nemohl uvěřit svým očím... ta krev všude kolem a ty mrtvé nebohé těla, která se válela snad všude. V duchu si říkal, že tohle je budoucnost a možná tak dopadnou ty lidi na, kterých mu záleží. Šel se podívat k prvnímu autu, které vypadalo nepoškozeně až na otevřené dveře, které vtáhlo neznámé stvoření dovnitř. Na skle auta byla rozteklá krev a vzadu bylo nebohé dětské tělíčko, které ještě sedělo v sedačce. Jeho hlava vedle tělíčka nebyla, ale tělíčko bylo hodně krvavé, takže to stvoření mu ji snědlo. Doctor nakoukl ještě dovnitř a pokoušel se najít nějakou stopu. Otevřel pár přihrádek a v jedné našel jakýsi nůž, který si vzal, protože si myslel, že ho bude potřebovat. Nůž si schoval do kabátu, aby ho včas vytáhl. Nikdy zbraň po ruce neměl, ale nechtěl dopadnout jako ostatní lidi. Všiml si rozbitého okna ve, kterém se dalo v klidu proklouznout, ale ten dotyčný se musel trochu pořezat a stejnak by umřel. Doctor se raději vydal k dalšímu autu, protože chtěl zjsitit co se stalo ostatním. Zásadně nenáviděl pohled na mrtvé lidi, kteří toho mohli ještě dokázat. Chtěl také zjisti jaké monstra tohle udělaly. Když se blížil k dalšímu autu uviděl v dáli nějaké postavy, které kulhaly a vydávaly zvuky jako sténání. Mohly byto udělat ony řekl si sám pro sebe, ale to neměl dělat. Omylem totiž bouchl do auta a ten zvuk byl slyšet všude kolem. Postavy se rychle blížily k Doctorovi. Doctor neváhal a vytáhl nůž z kabátu, ale když uviděl, že ty postavy jsou lidské, tak si to rozmyslel a rychle utíkal do Tardis. Doctor za sebou zavřel dveře, schoval nůž zpátky do kabátu. Sedl si na zem u dveří Tardis, ale najednou zaslechl jeden výstřel z luku a několik ran baseballovou pálkou. Doctor vstal, otevřel dveře od budky a rozhlédl se kolem. Uviděl v dáli dvě postavy, které šly normálně. Postavy se k Doctorovi blížily čím dál tím blíž. ,,Proč jste je zabily?" zeptal se Doctor, protože nepochopil proč to udělaly. ,,Jsou to mrtváci," řekla nějaká žena. "a ti se zabíjet musí..." dodala.

Snad se vám první díl líbil. :)
Prosím nekopírovat obrázek, protože jsem ho dělala sama.
Ani děj nekopírovat.:D
Na baseballovou pálku si bere autorská práva Beth, tekže nic s pálkou
nevymíšlejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beth Beth | 18. dubna 2014 v 22:39 | Reagovat

Na tu baseballovou pálku si beru autorská práva, protože se to objevilo popravé v naší textovce!! :D :D Pěkně napsané a dost depresivní :D Omg :D Dobrý nápad to zkombinovat s Doctorem :D

2 Niky Niky | 19. dubna 2014 v 8:45 | Reagovat

Když jsem si přečetla název tak má reakce byla OMG o.O. A jak hned jak jsem se dala do čtení tak mi to trochu začalo připomínat the Walking dead (nevím jestli jsem to napsala správně :D). Hodně se ti to povedlo :3. Skvělý nápad těším se na další díl.

3 Beth Beth | 19. dubna 2014 v 10:40 | Reagovat

[2]: Však to je podle toho :D Blesk v akci :D Né promiň :3 Já ji na to naučila :D

4 Vládkyně Chimegee Vládkyně Chimegee | Web | 19. dubna 2014 v 11:07 | Reagovat

[1]: Ue basebollová pálka! ^^

[2]: Je to podle the Walking Dead, protože paní Beth mě to naučila :D :3

5 Barbie a koně Barbie a koně | Web | 20. dubna 2014 v 21:08 | Reagovat

Duďátko malé i ti lidé :-( zajímavý díl ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Stampky jsou z DA
nejsou dělané mnou!↓ Tyhle stampky jsou dělané mnou ↓