Blog přestěhován na chimegee.blog.cz

Červen 2014

Oznám

27. června 2014 v 16:00 | Vládkyně Chimegee
Ahojte, omlouvám se, že jsem nic nepsala, ale myslím,že mám rozbitý počítač, takže se někdy dostanu na sestřin notebook. Jinak zase hodně maluji na tabletu, takže se ani nedivte, že nic nepíšu. :'D Jaké bylo vysvědčení? :) Já mám samé jednička až na dvě dvojky, které mám ze Zeměpisu a Matematiky. :D tyto předměty mi vůbec nejdou :3 tak konečně jsou prázdniny, ale budou zachvilku pryč to si pište. Jelikož je to jenom cca8 týdnů (nevím to jistě) :D Takže nic nebudu dělat aby mi to utíkalo pomalu :P :D No tak čau a možná články ještě nebudou (přečti si znovu první větu)

Naštvaná

20. června 2014 v 19:49 | Vládkyně Chimegee
ABSOLUTNĚ JSEM NAŠTVANÁ NA TENTO BLOG -.- ZKOPÍROVAL MI POPISKY V MENU A JEŠTĚ K TOMU I TO MENU JE CELÉ OKOPÍROVANÉÉÉÉ -.- LIDI VY JSTE FAKTICKY TRAPNÍ SI NEMŮŽETE UDĚLAT SVOJE POPISKY ČI MENU? CAPS LOCK. JE TO HNUSNÉ OD TOHO ČLOVĚKA.. RKWRFKJEWFKEWT JÁ BUDU ASI VRAŽDIT!!
http://photo-lover-pony.blog.cz/

Walkers are coming,Doctor. - možnosti

18. června 2014 v 18:34 | Vládkyně Chimegee |  Walkers are coming,Doctor.
,,Hm," zamyslel se Doctor nahlas. ,,jsou to lidé?" zeptal se ostatních. Nelly si ho znovu prohlédla : ,,Co? Lidé?... spíše jen nakažení lidé..." protočila oči v sloup a snažila se zapomenout na Doctorovy blbé otázky. Phillip je pozoroval a pomalu zvedl pálku ze země : ,,Už žádné vykecávání... nevidíte, že jsou naproti nám mrtváci?" Doctor se podíval na svoji ruku ve, které držel pistoli - snažil se přemoci svůj strach. Nelly si vytáhla svůj luk a jeden šíp, namířila na jednoho z mrtváků a střelila ho přímo do hlavy. Mrtvák padl a přiblížili se blíže další dva. Phillip se k jednomu rozběhl i s pálkou a trefil ho do hlavy. Nell vytáhla další šíp a zasáhla další pohyblivý cíl.
Doctor málem hleděl s otevřenou pusou, jelikož nikoho tak dobrého ze střílení luku neviděl - nahlas si odkašlal, aby získal pozornost: ,,Dobře... v tom případě pistoli nechci.." Nell si myslela, že to byl vtip a nedávala najevo to, že si aspoň jednu zbraň vzít musí. Doctor položil pistoli na silnici a šel od ní dál. Phillip se nenápadně podíval na zbraň a pak na Doctora, který dělal jako by nic. Nell se několikrát otočila na všechny strany, aby se ujistila, že tentokrát jsou v bezpečí - pak se otočila na Doctora a divila se: ,,Vážně?" Skrčila se a pistoli pomaloučku vzala ze země, následovně pak Doctorovi podala zbraň. ,,Co?" dělal, že o ničem neví. Nelly šla blíže a zbraň mu vnucovala. ,,Vem si ji!" vnucovala mu pistoli dále; dokud si ji nevezme. Doctor se podíval na zbraň, potom na Nelly a nevěděl co má udělat. Vybral si tu nejednodušší možnost co jde, vzít si zbraň a vůbec ji nepoužít. Pistoli si vzal a držel ji pořád v ruce.

Dárečky

16. června 2014 v 18:36 | Vládkyně Chimegee
Od Ady ^^ Díky díky díky je fakticky krutopřísnej! :OOO epickej krásnej já nemám slova! ^^
Malovala Lea! :333 Díkym díky! je to hustý a krásný! wow :oo
Od bluepony! Děkuju! vážně se ti to povedlo! :OOO díky ^^
Od magické Brexi! :O Děkuju!!!!! Díky!! zase nemám slova! :O epické a kawaii
Od Wonder (ouo já tě sežeru) xD! Děkuju za dokonalý wallpaper :O :33

MY OC'S

9. června 2014 v 17:27


HUMAN OC'S

9. června 2014 v 17:15
Nelly Madison
Margaret (Peggy) Swift
Melánie
Katelin Swift

OTHER OC'S

9. června 2014 v 17:14 | Vládkyně Chimegee
Nemám ještě žádné

Narozkyyy

8. června 2014 v 11:07 | Vládkyně Chimegee
Ahoj, Rekonstrukce pořád pokračuje... :DBtw dneska mít narozeniny *Party Hard* ale s rodinou je budeme slavit až příští sobotu -.- Takže ještě jsem žádný dárek nedostala, jo dostala vlastně :D naušnice za 750,- a boty, které jsem hned rozbila :P :D takže... :D Všimla jsem si, že tento týden má někdo narozeniny... Enny,Lilly... -.- btw: maluju obrázky, a dělám náramky pro Wonder, jelikož jí budu posílat "balíček" :DDDD takže kdo by se chtěl dohodnout, že bych mu taky poslala obrázky a nármaky :OOO -.- článek o ničem :D Jo a ještě jak jsem vstala tak jsem si v pokoji pustila 'Mrazík remix' a pařila tam :D epická party hrad, party hadr, či party hard? :D

REKONSTRUKCE

6. června 2014 v 22:15 | Vládkyně Chimegee
Ue chtěla bych oznámit, že probíhá na mém blogu rekonstrukce
a udělám nový design. Co zde nového udělám, či spravím:
•Upravím menu
•Udělám rozcestníky
•Nový design
•Informace o mně
•Náběr affs + kontrola

btw: rekonstrukce bude trvat jenom několik dní.

Adelaide

2. června 2014 v 18:46 | Vládkyně Chimegee |  Gifts
|Název: Adelaide|Čas: 30min.|Program: Paint tool sai|Kdo?: Adelaide Redheart|

Btw: Chtěla bych si udělat nějaký větší projekt, protože se budu o prázdninách nudit. Šlo by o to, že bych namalovala vaše OC na pc. V anime! :D na jeden ,,papír" ue tak pokud chcete být na obrázku stačí když do komentářů pošlete obrázek své oc. UwU (poníka, či člověka) Já nevím podle toho kolik na tom obrázku chce být lidí tak ho asi později uzavřu (jako na to kdo tam chce být)
Joo.. připravuji fanfikci kde se objevuje dcera Peggy Swiftové ^^


Stampky jsou z DA
nejsou dělané mnou!↓ Tyhle stampky jsou dělané mnou ↓