Blog přestěhován na chimegee.blog.cz

The Girl Who Waited

The Girl Who Waited - to není kyselina

16. dubna 2014 v 20:55 | Vládkyně Chimegee

Rory vypadal překvapeně, že znovu vidí Doctora, který se několik dní či měsíců neukázal. Vypadalo to jako kdyby chtěl za ním rychle rychle běžet a skočit po něm, což by Rory nikdy neudělal. Najednou se z ničeho nic objevily bouřkové mraky a jemně zahřmělo. Amy se lekla a podívala se na mraky, které začaly rychle tmávnout. Rory se rozeběhl ke dveřím, aby se schoval před bouřkou. Amy neváhala a běžela za Rorym, který zatím vytahoval klíč z kapsy. Doctor stál jako sloup uprostřed chodníku po, kterém nešel ani jeden živáček. Amy to připadalo jako kdyby nad něčím přemýšlel, což dělá často ikdyž je trochu nechápavý, ale to se nestává často. Najednou začalo, ale silně pršet a hřmít zároveň. Doctor se probudil a běžel ke dveřím kde stáli Amy s Rorym. Rory začal odemykat dveře a pak je rychle otevřel. Všichni tři do nich rychle vlezli a Doctor jako poslední je zavřel. ,,A co Tardis?" zeptala se Amy. ,,Ona přežije všechno i trochu kyseliny." odpověděl jí rychle Doctor. ,,Doctore," povídala Amy. ,,to není kyselina, ale déšť." dopověděla větu a vydala se do kuchyně, aby se napila, protože byla udýchyná ikdyž nevěděla z čeho. Rory běžel do obyváku, aby otevřel okna, protože ve vnitř bylo strašné vedro. Doctor si upravil svého rudého motýlka a šel k Amy, která byla v kuchyni. ,,Vy jste vymalovali?" zeptal se Doctor, protože chtěl nahodit koncerzaci, která upadla. Amy položila skleničku na linku a spustila : ,,My jsme se přestěhovali..." Doctor si prohlédl znovu dům. ,,Jak si to myslel s tou kyselinou?" zeptala se ho projistotu ještě jednou Amy. ,,S jakou kyselinou?" oplatil jí otázku. ,,Ehm... jako... nech to být." usmála se ikdyž nevěděla proč. Amy si vzala znovu skleničku a šla k oknu, které bylo otevřené a na chvíli pozorovala déšť, který byl uklidňující.

Omlouvám se, že díl je strašně krátký, ale nemám náladu :D

The Girl Who Waited - Okolí

10. dubna 2014 v 19:48 | Vládkyně Chimegee

Prohlédla si ho znovu několikrát, ale pak zahlédla nějakou postavu, která se blížila k lavičce. Doctor se na Amy podíval, protože ho zarážel její pohled, který směřoval na postavu. Amy rychle odtrhla pohledat a dělala jako by nic. ,,Co?" zeptala se ho projistou, protože si myslela, že jí něco říkal. ,,Nic." odpověděl jí rychle Doctor a znovu se podíval na neznámou postavu. Postava se, ale náhle vydala na pravo. Amy se ulevilo, ikdyž nevěděla proč. ,,Kde je Rory?" zeptal se Doctor, což skoro nikdy nedělá. Amélie se dlouho rozmýšlela co má říct, ale přišla na to : ,,No... Jeho táta s něčím potřeboval pomoct." usmála se a podívala se kolem. ,,Aha," řekl a také se porozhlédl. ,,něco nového?" dodal a oplatil jí úsměv, ale Amy se na něj nedívala. Pak odtrhla pohled od okolí a rychle se na něj podívala : ,,No, že jsi tu dlouho nebyl tak nic, ale příště se objev dříve." Doctor se na ni znovu nechápavě podíval a spustil : ,,Jak to zase myslíš?" Amélie se pořádně nadechla, sklonila oči dolů a odpověděla mu : ,,Za tu dobu jsi trochu nechápavý," usmála se. ,,Že jsi tu dlouho nebyl. Myslím, že je to několik měsíců nebo i dokonce rok kdy ses neobjevil." Na Doctorově tváři se objevil obličej, který značí to, že pochopil. Najednou se objevil zase ten studený vítr, který byl ještě studenější. Amy se začala hrozně klepat a rychle vstala. ,,Víš co? Měla bych jít domů... Jestli chceš, můžeš jít semnou." dodala a šla směrem k domu, který byl naštěstí blízko. Doctor vstal také, ale pomalu a pak následoval Amy, která už byla před ním. Amy šla po chodníku rychleji, protože chtěla být už doma, ikdyž venku byla jen pár minutek. Doctor se porozhlížel kolem, aby se ujistil, že všechno je tak jak má být. Amélie se za sebe ohlédla, protože si myslela, že Doctor zůstal sedět na lavičce nebo šel zpátky do Tardis. Doctor přidal krok, aby Amy dohnal, ale ona byla rychlejší. Studený vítr přestal a Amy se také přestala klepat. Byli už skoro u domu, ale Amy uviděla Roryho, který se vracel zpátky domů. ,,Je zima!" vykřikla na Roryho, který si jí nevšímal. Rory se podíval na Amy, která se zastavila. Rory šel blíž a uviděl postavu, která šla celou tu dobu za Amy. Koukl se z povzdálí na ní a uviděla tam Doctora, který se na něj usmál. ,,Doctore..." řekl Rory dlouze a zastavil se také. ,,Rory?" odpověděl mu nechápavě Doctor a zastavil se hned vedle Amy.

The Girl Who Waited - Studený vítr

4. dubna 2014 v 21:55 | Vládkyně Chimegee

Najednou se zadívala na jedno místo, které bylo naprosto opuštěné. Neobjevil se tam ani jeden člověk. Amy se to zdálo divné, že tam nikdo není, ale to místo vypadalo docela normálně. Podívala se projistotu ještě okolo, jestli tam někdo nejde. Amy vstala a vydala se k zvláštnímu místu. Vůbec jí nepřipadalo divné, ale zajímala se o to proč tam nikdo nechodí. Otočila se zpátky směrem k lavičce a šla pomalu vpřed, ale najednou za sebou ucítila jakýsi studený vítr, který byl divný v tomhle horku a ještě se rozléhal po celém parku. Otočila se znovu na to místo, ale tentokrát rychleji. Nic za sebou nezahlédla a to jí připadalo velmi divné. Studený vítr najednou ustál a obejvili se kolem kolemjdoucí, kteří Amy vůbec nezahlédli. Amy se dívala kolem co se to stalo a pak de náhle otočila zpět. Podívala se na stromy, které šuměly a jemně vlály v lehkém větru, který rychle ustoupil jako ten studený. Náhle za sebou uslyšela jakési auta, které se náhle ztišilo. Amy se nadechla, rychle se otočila a uviděla modrou budku, která jí byla povědomá. Prohlédla si jí několikrát, protože jí dlouho neviděla. Jmenovala se Tardis a cestuje časem, taktéž prostorem, či časoprostorem. Oběhla jí projistotu několikrát, aby se ujistila, že nesní. Amy věděla, že je pravá, ale ráda si to ještě potvrdila. Vrátila se zpět ke vchodu a čekala na to až je ten šílenec otevře. A nemusela ani čekat dlouho, protože je otevřel hned. Byl to Doctor, což je velmi pravděpodobné, protože nikdo jiný s Tardis neumí, no kromě River. Měl na sobě jak jinak než svého oblíbeného motýlka. Amy si ho znovu prohlédla, aby se ujistila, že je to doopravdy on. Doctor se na Amy díval jako by jí vůbec nechápal, což se někdy stává. ,,Ehm." odkašlala si Amy. ,,Ehm? To mělo být co?" zeptal se Doctor a zavřel za sebou dveře. Amy se usmála a hned spustila : ,,Ehm.. Jako, že vypadáš pořád stejně." Doctor zase na ní nahodil nechápavý pohled, ikdyž to pochopil. ,,Ehm... jako... nech to být." protočila oči v sloup a šla zpátky k lavičce. Doctor jí následoval a jako první si na lavičku sedl. Amy zůstala chvilinku stát a až pak si sedla.


The Girl Who Waited - Procházka

1. dubna 2014 v 19:01 | Vládkyně Chimegee

Byl krásný jarní den a Amy společně s Rorym zůstali doma. Oba se dívali na televizi, která byla zapnutá už dlouho. Amy se zadívala do okna, které bylo otevřené a z něho šel chládek. ,,Není ti zima?" zeptal se projistotu Rory, který vstal a šel k oknu. ,,Dobrý," odpověděla mu a podívala se na něho. ,,Donesl by jsi mi prosím vodu?" poprosila ho Amy. Rory šel směrem ke kuchyni, vzal skleničku, nalil do ní vodu a šel zpět do obýváku. Amélie se na vodu s chutí zadívala a těšila se na to až se napije. Rory jí podal skleničku s vodou, sedl si zpátky na gauč a Amy se rychle napila.
 
 

Reklama


Stampky jsou z DA
nejsou dělané mnou!↓ Tyhle stampky jsou dělané mnou ↓